En İyi RSS Eklentisi

Yazar: 10 sene önce yayınlandı

RSSler okumayı sevenler için artık vazgeçilmezler arasına girdi. Fakat RSS beslemelerini pratik bir şekilde takip edebilmekte oldukça önemli.

RSS Feed Reader

Chrome’un RSS Feed Reader eklentisini kullanarak sevdiğiniz blogları, haber sitelerini ya da bir arkadaşınızın Facebook notlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. -İsteğe bağlı olarak- her yeni bir yazı da bildirimler alabilirsiniz. Üstelik RSS Feed Reader’ın 3 farklı teması da bulunmakta.

En güzel özelliklerinden birisi de onlarca beslemeyi düzenli bir şekilde takip edebiliyor olmanız. Çünkü RSSleri klasörleyebiliyorsunuz tıpkı yer imlerine eklenmiş web siteleri gibi. Aynı zamanda RSS beslemelerinizi başka bilgisayarlarda da kullanmak için dışarı aktarabiliyorsunuz.

Benim kullanmakta olduğum RSSleri buradan bilgisayarınıza indirebilir ve kendi tarayıcınıza import edebilirsiniz.

Markanızın SEO Danışmanlığı ile sitenizin organik trafiğini ve online cironuzu artırmak ister misiniz?

  Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın

  Yorum yaz

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak

  The field is required.

  Paylaş
  Haydar Özkömürcü

  Pazarlama Danışmanı, Growth Hacker Profesyonel kariyeri süresince dünya genelinde, General Electric, J&J, T. İş Bankası gibi 300’den fazla marka ile çalışmıştır. Sektörde aktif olarak çalışan 3000’den fazla öğrencisi bulunmakta. SEMrush Blog, Brandmap gibi sektörün öncü yayınlarında makaleler yazmakta olup, İnternet ve Teknoloji alanında Türkiye’nin en etkin kişisi seçilmiştir. Google Partneri Cremicro'nun kurucusudur. Google Ads, Semrush, Facebook Ads sertifikaları bulunmaktadır.

  Teklif Al
  X Teklif Al

   Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın