SEO Danışmanlığı

Yüksek Görünürlük ve Yüksek Tıklama Oranı için SEO Danışmanlığı’na İhtiyacınız Var

Web sitenizin Google sıralamasından memnun değil misiniz? Daha da önemlisi organik aramalar yoluyla sitenize gelen satışlar yeterli gelmiyor mu? Belki de alakasız kelimelerde birinci sırada çıkıyorsunuz. Hatta olmanız gereken kelimelerde ilk sayfada bile değilsiniz. Öyleyse sizinle bir kahve içmemizin zamanı geldi de geçiyor bile!

Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO çalışmalarınızı birlikte yürütüyoruz. Çalışmalarımızın asıl amacı doğru kişiye doğru içeriği göstermek, asla ilk sıraya çıkmak değil. Sitenize gelen onbinlerce ziyaretçi sizden alış veriş yapmayacaksa gelmelerinin ne faydası var? Peki SEO danışmanlığı kapsamında neler yapıyoruz?

  • “Gerçek” dönüşüm sağlayacak kelimelerinizi belirliyoruz.
  • Belirlenen kelimelere yönelik olarak açılış sayfası yani landing pagelerinizi hazırlıyoruz.
  • Sitenizde sunucunuzdan başlayarak bulunan tüm hataları tespit ediyor ve yazılımcınızın hataları temizlemesini takip ediyoruz.
  • 200’den fazla site içi metriği takip ederek tüm optimizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.
  • Belirlediğimiz anahtar kelimelerimizi Google Analytics panelinizle eşleştirip dönüşümleri takip etmeye başlıyoruz.
  • Anahtar kelimelerinize uygun içerikler üretmeye ve bu içerikleri viralleştirerek backlink ağacınızın gelişmesini sağlıyoruz.
  • Süreç içerisinde tüm kalitesiz backlinkleri temizliyor ve sadece ilgili konularda aldığımız kaliteli backlinklerin yer almasını sağlıyoruz.
  • Her adımımızı raporluyor ve metriklerle göstererek size sunuyoruz.

SEO Danışmanlığı sürecimizi asla belirli bir döneme sıkıştırmıyor yaşam boyu bir beraberlik olarak görüyoruz. Çünkü Google ile olan ilişkiniz de yaşam boyu sürmekte.

SEO Google’ı kandırmak değil, doğru kullanıcıya doğru içeriği gösterme sanatıdır.

Herkese değil, yalnızca gerçek müşterilerinize, görmesi gereken içeriği göstererek dönüşümlerinizi artırıyoruz. SEO için gerçekleştirdiğiniz yatırımın geri dönüşünü sizinle beraber izliyoruz.

[testimonial_rotator id=47713]

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Kapsamında Hangi Araçları Kullanıyoruz?

Operasyon

Entegrasyon

Raporlama

SEO Danışmanlığı Kapsamında Birlikte Çalıştığım Bazı Markalar

SEO Danışmanlığı alanında onlarca marka ile birebir çalıştım. Büyük ihtimalle yaşamış olduğunuz problemi, daha önce başka bir marka için çözmüştüm. SEO Danışmanlığı alanında birlikte çalıştığım tüm referanslarımı incelemek için tıklayınız.

        

SEO Danışmanlığı Teklifi Al

Powered byTypeform

    Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın