Yüksek Görünürlük ve Yüksek Tıklama Oranı için SEO Danışmanlığı’na İhtiyacınız Var?

Web sitenizin Google sıralamasından memnun değil misiniz? Daha da önemlisi organik aramalar yoluyla sitenize gelen satışlar yeterli gelmiyor mu? Belki de alakasız kelimelerde birinci sırada çıkıyorsunuz. Hatta olmanız gereken kelimelerde ilk sayfada bile değilsiniz. Öyleyse sizinle bir kahve içmemizin zamanı geldi de geçiyor bile!

Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO çalışmalarınızı birlikte yürütüyoruz. Çalışmalarımızın asıl amacı doğru kişiye doğru içeriği göstermek, asla ilk sıraya çıkmak değil. Sitenize gelen onbinlerce ziyaretçi sizden alış veriş yapmayacaksa gelmelerinin ne faydası var? Peki SEO danışmanlığı kapsamında neler yapıyoruz?

  • “Gerçek” dönüşüm sağlayacak kelimelerinizi belirliyoruz.
  • Belirlenen kelimelere yönelik olarak açılış sayfası yani landing pagelerinizi hazırlıyoruz.
  • Sitenizde sunucunuzdan başlayarak bulunan tüm hataları tespit ediyor ve yazılımcınızın hataları temizlemesini takip ediyoruz.
  • 200’den fazla site içi metriği takip ederek tüm optimizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.
  • Belirlediğimiz anahtar kelimelerimizi Google Analytics panelinizle eşleştirip dönüşümleri takip etmeye başlıyoruz.
  • Anahtar kelimelerinize uygun içerikler üretmeye ve bu içerikleri viralleştirerek backlink ağacınızın gelişmesini sağlıyoruz.
  • Süreç içerisinde tüm kalitesiz backlinkleri temizliyor ve sadece ilgili konularda aldığımız kaliteli backlinklerin yer almasını sağlıyoruz.
  • Her adımımızı raporluyor ve metriklerle göstererek size sunuyoruz.

SEO Danışmanlığı sürecimizi asla belirli bir döneme sıkıştırmıyor yaşam boyu bir beraberlik olarak görüyoruz. Çünkü Google ile olan ilişkiniz de yaşam boyu sürmekte.

SEO Danışmanlığı

SEO Google’ı kandırmak değil, doğru kullanıcıya doğru içeriği gösterme sanatıdır.

Herkese değil, yalnızca gerçek müşterilerinize, görmesi gereken içeriği göstererek dönüşümlerinizi artırıyoruz. SEO için gerçekleştirdiğiniz yatırımın geri dönüşünü sizinle beraber izliyoruz.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Kapsamında Birlikte Çalıştığım Bazı Markalar

SEO Danışmanlığı alanında onlarca marka ile birebir çalıştım. Büyük ihtimalle yaşamış olduğunuz problemi, daha önce başka bir marka için çözmüştüm. SEO Danışmanlığı alanında birlikte çalıştığım tüm referanslarımı incelemek için tıklayınız.

Hospitadent  Lassa  Bayer  General Electric  Pazarlamasyon

SEO Danışmanlığı Teklifi Al

Powered byTypeform
Hizmet
SEO Danışmanlığı
Hizmet Türü
SEO Danışmanlığı
Hizmeti Sunan
Haydar Özkömürcü,
Barbaros Bulvarı No:12,Beşiktaş,İstanbul-
Hangi Bölge?
Türkiye
Açıklama
SEO Danışmanına mı ihtiyacınız var? Dönüşüm oranlarınızı artırmak ve organik trafiğinizden gelir elde etmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz.