Haydar Özkömürcü
 

Üniversite etkinlikleri, eğitim programları ve kurum içi eğitimler için davet gönderebilirsiniz.

Konuşmacı Daveti

Hangi Eğitimleri Veriyorum?

 • Growth Hacking & Marketing Eğitimi
 • Sosyal Medya Pazarlaması Eğitimi
 • Google Ads & Direct Eğitimi
 • Google Analytics & Tag Manager Eğitimi
 • SEO Eğitimi
 • Yeni Medya ve Algı Yönetimi Eğitimi
 • E-Mail Marketing ve Push Eğitimi
 • E-Ticaret Eğitimi
 • Dijital Analitik Eğitimi
 • Mobil Pazarlama
 • Etkili İçerik Yönetimi Eğitimi
 • İhracat Pazarlaması Eğitimi

Konuşma Konuları

 • Algı Yönetimi
 • Dijital Dünyada Kişisel Markalaşma
 • Influencer Marketing Nasıl Yapılmalı?
 • Stock Görseller Nasıl Kullanılmalı?
 • Dijital Çağda Kişiselleşmiş Medya
 • Lokal Pazarlama
 • Dijital Dünyada Oyunlaştırma
 • Dijital Dünyada Şehir Markalaşması
 • Dijital Kariyerde Yapabileceğiniz 10 Hata
 • Dijital Dünyada Güvenlik

Eğitim Vermiş Olduğum Yerler

 

Bilge Adam

Bilge AdamBilge Adam Dijital Medya Uzmanlığı Sertifika Programı kapsamında 200 saatlik müfredatlar ile 4 yılda 45 sınıfı mezun ettim.


Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

FSM-iconFatih Sultan Mehmet Üniversitesi’nde düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda Sosyal Ağlar, Mikroblog Servisleri, Dünyada Sosyal Medya, QR Kodlar, Geolocation Servisleri, Profesyonel İş Ağları, Online İmaj Yönetim Araçları, Lokal Pazarlama, Raporlama ve Monitoring, Topluluk Yönetimi, Video Paylaşım Servisleri, Blogging, İnteraktif Sözlükler, Bookmarking Servisleri, Sosyal Medyada Enformasyon dersleri verdim. 600 saatlik müfredat kapsamında 150 öğrencim mezun oldu.


İstanbul Teknik Üniversitesi

ITU-iconİstanbul Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda Sosyal Ağlar, Mikroblog Servisleri, Online İmaj Yönetim Araçları, Lokal Pazarlama, Canlı Yayın Araçları, Sosyal Medya Otomasyonu, Bookmarking Servisleri, Mobil’de 3.Parti Uygulamalar, Spesifik Sosyal Ağlar dersleri verdim.


Okan Üniversitesi

Okan-iconOkan Üniversitesi’nde düzenlenen Sosyal Medya Sertifika Programı’nda Video Paylaşım Servisleri, Mikroblog Servisleri ve Twitter Çözümleri dersleri verdim.


İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesiİstanbul Üniversitesi kapsamında gerçekleşen Sosyal Medya Kampüsü sertifika programında iki dönem Dijital PR ve Basın Bültenleri Eğitimi verdim. Üçüncü dönemde ise Etkili İçerik Yönetimi eğitimi verdim.


Yeditepe Üniversitesi

Yeditepe ÜniversitesiYeditepe Üniversitesi kapsamında gerçekleşen Sosyal Medya Kampüsü sertifika programında iki dönem Growth Hacking Eğitimi verdim. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama Yüksek Lisans programında bir dönem derse girdim.


Dijital Pazarlama Okulu

Dijital Pazarlama OkuluDijital Pazarlama Okulu eğitimleri kapsamında dört dönem Growth Hacking’e Giriş ve bir dönem Dijital Dünyada Kişisel Markalaşma ve iki dönem influencer marketing eğitimlerini Kworks’te verdim.


CreatorDen Akademi

CreatorDen AkademiCreatorDen’in düzenlediği Influencer Marketing eğitiminde Influencer Marketing sürecini anlattım.


Analytics Akademi

Analytics AkademiAnalytics Akademi’nin düzenlediği Dijital Pazarlama Sertifika Programlarında 2 dönem Growth Hacking, 3 dönem Dijital Strateji, 4 dönem E-Mail, SMS ve Push Marketing 1 dönem de Dönüşüm Optimizasyonu dersleri verdim.


İstanbul Medya Akademisi

İstanbul Medya Akademisiİstanbul Medya Akademisi’nin düzenlediği Yeni Medya ve Algı Yönetimi derslerinde 3 sınıfı mezun ettim.


Altınbaş Üniversitesi

Altınbaş ÜniversitesiAltınbaş Üniversitesi’nde Marka Yöneticiliği Yüksek Lisans programında Bütünleşik Dijital Strateji dersleri verdim.


Seminerler

 

İstanbul Teknik Üniversitesi

ITU-iconİstanbul Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen Sosyal Medya Zirvesi’nde Sosyal Medyanın Kullanım Alanları adlı sunumumu gerçekleştirdim.


Elif Projesi

ElifTürkiye Öğrenci Konseyi’nin projesi olan Elif Projesi kapsamında Sosyal Medyada Kadınlar konulu sunumlarımı Okan Üniversitesi’nde gerçekleştirdim.


Yeditepe Üniversitesi

Yeditepe ÜniversitesiYeditepe Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama Yüksek Lisans programında “Dijitalde İçerik Üretimi” adlı sunumumu gerçekleştirdim.


İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesiİletişim Fakültesi’nde Reklam ve Marka dersinde İçerik Üretimi ve Dijitalin Ruhunu anlattım. Görsel İletişim Tasarımı bölümünde ise Etkili İçerik Üretimi dersi verdim.


Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi

FSM-iconFatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nde düzenlenen seminerde Dijital Kanallar ile Kişisel Markalaşma sunumumu gerçekleştirdim.


Beykent Üniversitesi

Beykent ÜniversitesiBeykent Üniversitesi’nde düzenlenen Dijital Medya Zirvesi’nde “Dijital Çağda Kişiselleşmiş Medya” adlı sunumumu gerçekleştirdim.


Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Van Yüzüncü Yıl ÜniversitesiVan Yüzüncü Yıl Üniversitesi kapsamında gerçekleşen Bilişim Zirvesi 2015 programında “Dijitalde Yeni Trend: Growth Hacking” adlı sunumumu gerçekleştirdim.


Osmangazi Üniversitesi

Osmangazi ÜniversitesiEskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Bilişim Benim etkinlikleri kapsamında Yeni Medya dünyasını anlattım.


Maltepe Üniversitesi

Maltepe ÜniversitesiMaltepe Üniversitesi’nin düzenlediği Girişimcilik Haftası kapsamında Yeni Başlayanlar için Growth Hacking sunumumu gerçekleştirdim.


Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar ÜniversitesiÜsküdar Üniversitesi’nin düzenlediği Kariyer Günleri kapsamında Dijital Kariyerinizde Yapacağınız 10 Hata adlı sunumumu gerçekleştirdim.


Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi

Recep Tayyip Erdoğan ÜniversitesiRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde düzenlenen Ekonomi Zirvesi’nde öğrencilere dijital kariyerlerini geliştirebilmeleri için tavsiyelerimi aktardığım sunumumu gerçekleştirdim.


Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir ÜniversitesiBahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenen Arama Motoru Etkinliği’nde katılımcılara Growth Hacking’e Girişi anlattım.


Dumlupınar Üniversitesi

Dumlupınar ÜniversitesiDumlupınar Üniversite’sinde gerçekleşen etkinlikte Sosyal Medyada Oyunlaştırma anlattım.


3.Akdeniz Bilişim Zirvesi

Akdeniz Bilişim ZirvesiAntalya’da gerçekleşen 3.Akdeniz Bilişim Zirvesi’nde Growth Hacking 101 sunumumu gerçekleştirdim.


Sosyal Belediyeler Ağı

Sosyal Belediyeler AğıHatay’da gerçekleşen Sosyal Belediyeler Ağı Çalıştay’ında Şehir Markalaşması ve Dijital ile Destinasyon Pazarlaması anlattım.


Bilge Adam

Bilge AdamGO Digital adı altında düzenlediğimiz etkinliklerin ilki olan dijital medya seminerinde Growth Hacking’i anlattım.


Proticaret

ProticaretProticaret’in düzenlediği E-Ticaret etkinliğinde Dijital Pazarlamada Yapacağınız 11 Kritik Hata adlı sunumumu gerçekleştirdim.


Aksaray Üniversitesi

Aksaray ÜniversitesiAksaray Üniversitesi’nde düzenlenen Yönetim Bilişim Zirvesi’nde Growth Hacking anlattım.


Discover The Intelligence – Bursa

Aksaray ÜniversitesiDiscover The Intelligence etkinlikleri kapsamında Bursa Hilton’da Dönüşüm Optimizasyonu anlattım.


İstanbul Gelişim Üniversitesi

Aksaray ÜniversitesiDiscover The Intelligence etkinlikleri kapsamında İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde E-Ticaret’te Yapabileceğiniz 20 Hata adlı sunumumu gerçekleştirdim.


İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesiİstanbul Üniversitesi’nde düzenlenen e-ticaret zirvesinde gençlere iş bulmanın gerçek yollarını anlattım.


İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesiİstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi’nde düzenlenen girişimcilik zirvesinde gençlere iş bulmanın gerçek yollarını anlattım.


Doğuş Üniversitesi

Doğuş ÜniversitesiDoğuş Üniversitesi’nde düzenlenen girişimcilik zirvesinde Growth Hacking anlattım.


Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep ÜniversitesiGaziantep Üniversitesi Mimar Mühendisler Grubu’nun düzenlediği etkinlikte yeni mezunlar için kariyer tavsiyeleri içeren sunumumu gerçekleştirdim.


Freelancer Coffee & Network

Freelancer Coffee & NetworkFreelancer’lar için düzenlenen bir Meetup etkinlik serisi olan Let’s Meet, Network & Drink Coffee etkinliğinde Girişimciler için İçerik Pazarlaması anlattım.


Marka Treni

Marka TreniMarka Konseyi’nin düzenlediği ve Uluslararası Ankara Buluşmaları etkinliğine giden trenlerde TCDD işbirliği ile markalaşma üzerine bir seminer düzenledik, trendeki seminerde dijitalde markalaşmayı anlattım.


Paneller

 

Yıldız Teknik Üniversitesi – 2013/2014

YTU-icon2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Sosyal Medya Günleri programında Sosyal Medya’nın Türkiyede ve Dünyada Kullanımı adlı panele katıldım. 2014 yılında ise TeknoZirve başlığı altında düzenlenen Teknoloji Günleri’nde İnternet Sansürü konulu panele katıldım.


Uzakrota Summit

UzakrotaUzakrota Summit 2016’ya panelist olarak katıldım ve Türkiye’deki turizmin dijitali kullanarak nasıl daha iyi hale gelebileceğini anlattım.


JCI İstanbul

JCI İstanbulDijital Pazarlamada Son Trendler konusuyla JCI İstanbul’da bir panel gerçekleştirdik.


Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi

Bandırma On Yedi Eylül ÜniversitesiBandırma On Yedi Eylül Üniversitesi’nde düzenlenen Kariyer Günleri etkinliği kapsamında Pazarlama Paneli’nde konuştum.


Digital Evolution Meetups 3

Digital Evolution Meetups 3Dijital Pazarlama Okulu’nun düzenlediği panelde Dijital Pazarlamada Sağlık konusunu konuştuk.


Fırat Üniversitesi

Fırat ÜniversitesiFırat Üniversitesi’nde mühendislik fakültesi öğrencilerine TEB ile ortaklaşa düzenlenen panelde dijital pazarlama ve growth hacking anlattım.


Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep ÜniversitesiGaziantep Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisleri Odası’nın düzenlediği panelde dijital pazarlama ve growth hacking konuştuk.