Speed Dial 2 Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yazar: 10 sene önce yayınlandı

İnternette onlarca farklı siteyi sürekli ziyaret ediyorsanız bu siteleri sık kullanılanlara mutlaka eklemişsinizdir. Fakat siz çok daha kullanışlı ve görsel bir eklenti arıyorsanız Speed Dial 2 size göre.

Dilerseniz en fazla ziyaret ettiğiniz siteleri kendisi otomatik olarak ekliyor dilerseniz siz tek tek siteleri ekleyebiliyorsunuz. Eklediğiniz sitelere tek tıklamayla ulaşıyorsunuz. Görsellik açısından isterseniz eklemek istediğiniz sitenin logosunu da ekleyebilirsiniz. Logonun dışında herhangi bir resimde ekleyebilme şansınız var.

Speed Dial 1’e göre en büyük farkı ise sınırsız sayfa ekleyebilme şansınız. Bir satırda dilediğiniz sayıda farklı web sitesi ekleyebilirsiniz. Görünümlerin büyüklüklerini ayarlayabilirsiniz. Siteleri de gruplara ayırabilirsiniz. Her bir gruba yine farklı farklı siteler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda son girdiğiniz, en çok girdiğiniz siteleri de görüntüleyebilirsiniz.

Speed Dial 2’nin en güzel özelliği ise yeni sekme tuşuna bastığınız anda karşınıza gelmesi. Bu özelliklerinin dışında,

 • Arkaplan resmini değiştirebilirsiniz. (Kendisi size 100’den fazla seçenek sunmakta ayrıca kendi resminizi de yükleyebilirsiniz)
 • Chrome Uygulamalarını bu sayfa ile birlikte görüntüleyebilirsiniz
 • Sidebar özelliği ile Yer imlerinizi, Delicious bookmarklarınızı tek bir fare hareketiyle görüntüleyebilirsiniz.
 • Başka bir bilgisayara ayarlarınızı aktarabilirsiniz.
 • Girdiğiniz sitelerin istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Yeni bir site eklemekte oldukça kolay. Bulunduğunuz sayfada sağ tıklayarak açılan menüde Speed Dial 2 seçeneğinden ekleyebileceğiniz gibi Ana Sayfada ki + işaretiyle de ekleyebilirsiniz.

Şu anda yaklaşık 120.000 kişinin kullandığı bu uygulamanın SYNC ve Online Erişim özelliklerini de kullanmanın ücreti 2$ ancak bu iki özellik bir çoğumuzun işine pekte yaramayacaktır. Yani hepinizin kullanmasını önerdiğim ücretsiz uygulamalardan biri Speed Dial 2.

Eğer kullanmak isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Markanızın SEO Danışmanlığı ile sitenizin organik trafiğini ve online cironuzu artırmak ister misiniz?

  Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın

  Yorumları Gör

  • Haydar Bey oldukça akıcı yazıyorsunuz, ellerinize sağlık

   Yorumu iptal et

   Yorum yaz

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak

   The field is required.

  Yorum yaz

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak

  The field is required.

  Paylaş
  Haydar Özkömürcü

  Pazarlama Danışmanı, Growth Hacker Profesyonel kariyeri süresince dünya genelinde, General Electric, J&J, T. İş Bankası gibi 300’den fazla marka ile çalışmıştır. Sektörde aktif olarak çalışan 3000’den fazla öğrencisi bulunmakta. SEMrush Blog, Brandmap gibi sektörün öncü yayınlarında makaleler yazmakta olup, İnternet ve Teknoloji alanında Türkiye’nin en etkin kişisi seçilmiştir. Google Partneri Cremicro'nun kurucusudur. Google Ads, Semrush, Facebook Ads sertifikaları bulunmaktadır.

  Teklif Al
  X Teklif Al

   Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın