Twitter’da Toplu DM Göndermek ve Silmek

Yazar: 9 sene önce yayınlandı

Twitter’da DM silmek ve çok sayıda kişiye DM göndermek tam bir eziyet. Ancak bunun için güzel bir çözüm üretilmiş.

TweetDM

TweetDM uygulaması ile karşılıklı takipleştiğiniz kişilerin hepsine DM atabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey kimlere göndermek istediğinizi yazmak. Henüz Beta aşamasında olan bu uygulama sizin yerinize tweetler de atmamakta. Tek yapmanız gereken sisteme Twitter ile giriş yapmak.

Toplu DM gönderirken iki farklı seçeneğiniz mevcut. Birincisi Alıcı Ekle kısmına DM göndereceğiniz kişileri tek tek yazmak ikinci seçenek ise Twitterda oluşturmuş olduğunuz listeleri seçmek. Seçtiğiniz listelerdeki her bir üyeye DM gönderebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama sayesinde topluca DM’de silebilmektesiniz. Silmek istediğiniz DMleri seçmeniz ve sile basmanız yeterli.


Bu başarılı uygulamadan ötürü Burak Özkan‘ı tebrik ediyoruz. Şahsen ben çok beğendim, ya siz?

  Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın

  Yorum yaz

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak

  The field is required.

  Paylaş
  Haydar Özkömürcü

  Pazarlama Danışmanı, Growth Hacker Profesyonel kariyeri süresince dünya genelinde, General Electric, J&J, T. İş Bankası gibi 300’den fazla marka ile çalışmıştır. Sektörde aktif olarak çalışan 3000’den fazla öğrencisi bulunmakta. SEMrush Blog, Brandmap gibi sektörün öncü yayınlarında makaleler yazmakta olup, İnternet ve Teknoloji alanında Türkiye’nin en etkin kişisi seçilmiştir. Google Partneri Cremicro'nun kurucusudur. Google Ads, Semrush, Facebook Ads sertifikaları bulunmaktadır.

  Teklif Al
  X Teklif Al

   Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın