Sosyal Medya Danışmanlığı ile Zirveyi Hedefleyin!

Markanızın sosyal medyadaki gidişatından memnun değil misiniz? İçerikleriniz beğeni alıyor fakat satışlarda bir değişim göremiyor musunuz? Markanızın bilinirliğine katkı sağlamasını beklediğiniz sosyal medya kanallarınız yeteri kadar aktif değil mi? Öyleyse sizinle bir kahve içmemizin zamanı geldi de geçiyor bile!

Sosyal Medya Danışmanlığı Verdiğim Bazı Markalar

Bridgestone
Hospitadent Logo New
Johnsons-Baby
Lcw
Is-Bankasi
Haydar Ozkomurcu Danisman

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında markanızın daha iyi bir noktaya gelebilmesi için birlikte çalışıyoruz. Tüm sosyal medya iletişiminizi üstleniyor ve sosyal medyadan sağlayabileceğiniz en yüksek faydaya odaklanıyoruz. Peki sosyal medya danışmanlığı kapsamında birlikte neler yapıyoruz?

  • Dijitalin ruhuna uygun “ses”inizi belirliyoruz.
  • İçerik stratejinizi hazırlayıp, aylık takvimlerle sunuyoruz.
  • Çalışanlarınızın uyması gereken sosyal medya prosedürlerini hazırlıyoruz.
  • Markanızın stratejisi ile uyumlu olarak dijitaldeki ana stratejisini belirliyoruz.
  • Sosyal ağlardaki tüm reklamlarınızı bütçeniz doğrultusunda yönetiyoruz.
  • Tüm aktivitelerimizi aylık olarak raporluyor ve nasıl daha iyi yapabiliriz? sorusunu cevaplandırıyoruz.

Bazen markalar yönetimi dışarıdan birine devretmeyi uygun görmezler. Böyle durumlarda işi yönetmesi için içeride bir ekip kurarlar. Ancak dışarıdan tecrübeli bir göz daima daha iyi sonuçlar getirecektir. Böyle durumlarda sadece sosyal medya danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Wechat

148.000 uygulama indirmesi sağlandı.

Hospitadent Icon

Sosyal Medya aracılığıyla gelen hastaların oranı 4 yılda %1800 arttı!

Johnsons Baby

Sosyal ağlardaki toplam takipçi oranı %124 arttı!

Araskargo

Olumlu konuşulma oranları %14 arttı.

Sosyal Medya Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya Danışmanlığı söz konusu olunca bizim için önemli tek bir metrik var: Cironuz. Biz dönüşüm oranınızı artırmayı, hemen çıkma oranını azaltmayı ya da görüntülenme sayınızı artırmayı değil, cironuzu artırmaya odaklanıyoruz.

Basında

Semrush
Campaign
Haberturk
Brandmap
Digitalage
Sdn
Creatorden

Dönüşüm maliyetleri 6 ayda 4’te 1 oranına düştü!

Bridgestone

Müşteri veritabanının %12′si sosyal dataya dönüştürüldü!

Passo

Olumlu konuşulma oranı %212 arttı.

Galatasaray

154.000 sosyal data elde edildi!

Sosyal Medya Danışmanlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir? Neleri Kapsar?

Sosyal medya danışmanlığı markanızın Instagram, Tiktok, Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn gibi sosyal mecralarda hedef kitlesine yönelik olarak marka bilinirliği artırma ve tutundurma faaliyetlerini, markanız için oluşturulan tone of voice stratejisi ile sosyal medya iletişiminizin gerçekleştirilmesini kapsar.

Sosyal Medya Danışmanı Kimdir?

Sosyal medya danışmanı, markanızın iletişim sürecini sosyal medya mecralarında yürüten, görsel ve metinsel dilinizi oluşturan, marka bilinirliğinizi ve gösterim frekansınızı artırmak için stratejiler geliştiren ve tüm bu süreci yürüten kişidir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları Ne Kadardır?

Sosyal medya danışmanlığı fiyatları marka için gereken iletişimin yoğunluğuna ve iletişim esnasında kullanılacak kreatiflerin gerekliliklerine, iletişimin hangi dilde yapılacağına göre değişkenlik gösterir. Grafik tasarım ağırlıklı sosyal medya yönetim süreçleri aylık 6000TL ile 25000TL arasında değişkenlik gösterirken video prodüksiyon ağırlıklı sosyal medya yönetim süreçleri 14000TL civarında taban fiyatlarla başlar.

Sosyal Medya Danışmanlığında Nasıl Raporlama Gerçekleştirilir?

Sosyal medya danışmanlığı sürecinde markanın raporlama ihtiyaçlarına göre özel çözümler üretilebilir. Ancak genellikle markanın gösterim, erişim, etkileşim, tıklama ve takipçi değerlerinin genel ve içeriksel bazda dağılım ve değişimi raporlanır. Bunun dışında markaya sosyal medya monitoring hizmeti ile birlikte marka hakkında sosyal mecralarda konuşanlara dair değişim raporlamaları ve etiketleme raporları da sağlanabilir.

Hangi Dillerde Sosyal Medya Yönetimi Sağlayabiliyorsunuz?

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında yalnızca anadili ilgili dil olan uzmanlarla çalışıyoruz. Sosyal medya ekibimiz içeriklerinizi İngilizce, Rusça, Ukraynaca, Felemenkçe, Almanca, Fransızca, Sırpça, Tayca, Svahili, Yunanca, Azerbaycanca ve Romence üretebiliyor. Bu dillerin dışında farklı dil ve lehçeler için de bir sınırımız bulunmamakta. Farklı dillerde sosyal medya danışmanlığı söz konusu olduğunda çevirmenler ile çalışmıyoruz. Doğrudan o dil ana dili olan uzmanlarla çalışıyor, ilgili ülkedeki sektörel gelişmeleri, gerçek zamanlı kampanya fırsatlarını da takip edebiliyor, sadece çeviri metinler değil transcreation dediğimiz yerelleştirilmiş içeriklerle sosyal medya hesaplarınız yönetiliyor.

Hangi Ağlarda Sosyal Medya Yönetimi Sağlıyorsunuz?

Tüm sosyal mecralarda olmak yerine markamızın olmasının en doğru olacağı mecralarda yönetim gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte Meta (Instagram, Facebook), LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube ve Tiktok’ta oldukça tecrübeli bir ekibimiz var. Ayrıca Vkontakte, Odnoklassniki, Twitch, Telegram hesaplarınızı da yönetebiliyoruz.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Sosyal Medya Danışmanlığı Teklifi Alın