İçerik Pazarlaması Danışmanlığı İçin Doğru Sayfadasınız

Web sitenizi kurdunuz ancak beklediğiniz trafiği alamıyor musunuz? Sitenize gelen ziyaretçilerinizin hemen çıkma oranından memnun değil misiniz? Sitenizin içeriklerinin viral olup insanların kendi isteğiyle paylaşmalarını mı isterdiniz? Öyleyse sizinle bir kahve içmemizin zamanı geldi de geçiyor bile!

İçerik Pazarlaması Danışmanlığı Verdiğim Bazı Markalar

General-Electric
Eset
Wechat
Hospitadent-Icon
Bilgeadam
Haydar Ozkomurcu Danisman

İçerik Pazarlaması Danışmanlığı

İçerik Pazarlaması Danışmanlığı kapsamında web sitenizin ve blogunuzun içeriklerini oluşturuyor ve yönetiyoruz. İşe başlamadan önce hedef kitlenizi ve var olan müşteri kitlenizi inceliyor ve onlar için en uygun ses tonunu belirliyoruz.

Birlikte oluşturacağımız tone of voice stratejisi ile birlikte blogunuz için en uygun içerikleri birlikte belirlediğimiz sayılarda ve sıklıkta yayına alıyoruz. Tüm içeriklerimiz SEO’nun temel prensiplerine uygun ve okunabilirlik oranı yüksek olacak şekilde optimize edildikten sonra müşteri onayıyla birlikte yayına alınıyor.

Blog içeriklerine birlikte karar verip, sitenin sosyal ve organik arama trafiğini artıracak içerik stratejimizle birlikte size tek kalan gelen trafiği dönüşüme çevirmek oluyor.

Yayınladığımız içeriklerin sosyal medyadaki yansımalarını ve siteye gelen ziyaretçilerin davranışlarını hem Google Analytics hem de Hotjar ile düzenli olarak size raporluyoruz. Bu raporlamalar ışığında da sonraki içeriklerimizi yeniden geliştiriyoruz.

Bir web sitesinin en önemli kısmı, içeriğidir. İçerik müşterinize değdiğiniz tek yer olup, kendinizi nasıl konumlandırdığınızı belirler.

İçerik pazarlaması amatörlere bırakılamayacak kadar ciddi bir iştir. Sizi sektörünüzün lideri konumuna getirebilecek en güçlü araçlardan biridir.

Wechat

148.000 uygulama indirmesi sağlandı.

Hospitadent Icon

Sosyal Medya aracılığıyla gelen hastaların oranı 4 yılda %1800 arttı!

Johnsons Baby

Sosyal ağlardaki toplam takipçi oranı %124 arttı!

Araskargo

Olumlu konuşulma oranları %14 arttı.

İçerik Pazarlaması Danışmanlığı

Bizim için önemli tek bir metrik var: Cironuz. Biz dönüşüm oranınızı artırmayı, hemen çıkma oranını azaltmayı ya da görüntülenme sayınızı artırmayı değil, cironuzu artırmaya odaklanıyoruz.

Basında

Semrush
Campaign
Haberturk
Brandmap
Digitalage
Sdn
Creatorden

Dönüşüm maliyetleri 6 ayda 4’te 1 oranına düştü!

Bridgestone

Müşteri veritabanının %12′si sosyal dataya dönüştürüldü!

Passo

Olumlu konuşulma oranı %212 arttı.

Galatasaray

154.000 sosyal data elde edildi!

İçerik Pazarlaması Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması inbound marketing dediğimiz kavramın mihenk taşıdır. İçerik pazarlaması kaliteli içerik sayesinde organik olarak potansiyel müşterileri satış kanallarına çekmek için içerik üretme işine denir. İçerik pazarlaması danışmanlığı kapsamında markanızın sosyal medya hesaplarındaki video ve görsel içerik üretimi ve prodüksiyonunu, web sitenizin ve blogunuzun SEO uyumlu içeriklerini ve whiteboard, infografik gibi özel içeriklerinizi üretiyoruz.

Hangi Dillerde İçerik Üretebiliyorsunuz?

İçerik üretimimizi yalnızca anadili o dil olan yazarlarla sağlıyoruz. İçerik üretebildiğimiz diller; Rusça, İngilizce, Azerbaycanca, Yunanca, Sırpça, Kazakça, Almanca, Felemenkçe, Fransızca, Svahili, Ukraynaca ve Tayca.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın