Twitter’da İslamofobi ve Boston Marathon

Yazar: 9 sene önce yayınlandı

Boston olaylarının ardından Twitter’da Worldwide TT’de dikkat çeken iki topic vardı. Biri Boston Marathon diğeri Muslims. Muslims topic’inin TT olmasının sebebi ise aslında aşağıdaki tweet olmuştu.

Bu tweet bir çok Amerikan ve Türk haber sitesinde haber oldu. Fox News habercilerinden Erik Rush’ın attığı bu tweet sonrası takipçi sayısı 7binlerden 50binlere yükseldi.

Erikrush.com sitesi ise RedHack tarafından DDoS saldırısına uğradı. Yaklaşık 12 saattir web sitesine erişim sağlanamıyor.  Rush’ın attığı tweet sonrası ise dünya genelinde konuyla ilgili atılan tweetleri derledik.

 

 

 

 

 

 

 

  Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın

  Yorum yaz

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak

  The field is required.

  Paylaş
  Haydar Özkömürcü

  Pazarlama Danışmanı, Growth Hacker Profesyonel kariyeri süresince dünya genelinde, General Electric, J&J, T. İş Bankası gibi 300’den fazla marka ile çalışmıştır. Sektörde aktif olarak çalışan 3000’den fazla öğrencisi bulunmakta. SEMrush Blog, Brandmap gibi sektörün öncü yayınlarında makaleler yazmakta olup, İnternet ve Teknoloji alanında Türkiye’nin en etkin kişisi seçilmiştir. Google Partneri Cremicro'nun kurucusudur. Google Ads, Semrush, Facebook Ads sertifikaları bulunmaktadır.

  Teklif Al
  X Teklif Al

   Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın