Adwords Danışmanına İhtiyacınız Varsa Doğru Sayfadasınız

Büyük emeklerle kurduğunuz sitenizden beklediğiniz kadar dönüşüm alamıyor musunuz? Adwords reklamlarınız cironuzu dahi karşılamıyor mu? Daha da kötüsü boşu boşuna bir çok kelimeye çuval dolusu para mı harcadığınızı hissediyorsunuz? Öyleyse sizinle bir kahve içmemizin zamanı geldi de geçiyor bile!

Adwords Danışmanlığı kapsamında marka bilinirliğinizi artırmak ve dönüşüm oranlarınızı artırmak amacıyla çalışıyoruz. Tüm Adwords yönetiminizi devralıyor ve birlikte belirlediğimiz anahtar kelimeler için en yüksek dönüşümü almaya odaklanıyoruz. Peki Adwords Danışmanlığı kapsamında neler yapıyoruz?

  • Satışa yönelik hazırlanmış açılış sayfalarınızı tespit ediyoruz.
  • Tespit ettiğimiz sayfalar ve belirlediğimiz anahtar kelimeler için düşük bütçeli reklamlar veriyoruz.
  • Verilen reklamlar sonucu aksaklık gösteren tüm metriklerimizi gözden geçiriyor, optimize ediyor ve sonrasında asıl bütçemizi harcamaya başlıyoruz. Böylelikle boşa bütçe harcamamış oluyorsunuz.
  • Kalite puanımızı yükseltmek amacıyla site içi optimizasyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz için raporlar hazırlıyoruz.
  • En düşük bütçeyle en yüksek dönüşümü elde edecek şekilde tüm sürecimizi planlıyor ve süreci sürekli olarak kontrol ediyoruz.
  • Görüntülü reklam ağında vereceğimiz marka bilinirliği reklamları için farklı formatlarda görsellerimizi hazırlıyoruz.
  • En yüksek dönüşümü alacağınız görseller üzerinden tüm kampanya sürecimizi sürdürüyoruz.
  • Size kreatif kampanya önerilerinde bulunuyor, marka bilinirliğiniz ve dönüşüm oranlarınızı maksimize ediyoruz.

Adwords çalışmalarında bizim için ne kadar para harcadığınız çok önemli. Bazen ne kadar harcarsanız harcayın dönüşüm artmaz. Bu nedenle sizi korumak için komisyon usülü çalışmak yerine aylık sabit ücret ile çalışıyoruz. Böylelikle mümkün olan en az bütçeyi harcıyor ve en yüksek dönüşümü elde ediyoruz.

Adwords Danışmanlığı

Adwords yönetiminde onlarca metrik var. Ancak bunlar arasında tek önemli olanı, elde ettiğiniz cirodur.

Bizim için önemli tek bir metrik var: Cironuz. Biz dönüşüm oranınızı artırmayı, hemen çıkma oranını azaltmayı ya da görüntülenme sayınızı artırmayı değil, cironuzu artırmaya odaklanıyoruz.

Birlikte Çalıştığım Bazı Markalar

Adwords yönetimi alanında onlarca marka ile birebir çalıştım. Büyük ihtimalle yaşamış olduğunuz problemi, daha önce başka bir marka için çözmüştüm. Adwords alanında birlikte çalıştığım tüm referanslarımı incelemek için tıklayınız.

Hospitadent  KuveytTurk  Pazarlamasyon  Markum Kaknüs Yayınları

Danışmanlık Teklifi Al

Powered byTypeform
Hizmet
Adwords Danışmanlığı
Hizmet Türü
Adwords Danışmanlığı
Hizmeti Sunan
Haydar Özkömürcü,
Barbaros Bulvarı No:13,Beşiktaş,İstanbul-34353,
Açıklama
Adwords Danışmanına mı ihtiyacınız var? Cironuzdan memnun değil misiniz? Dönüşümlerinizi mi artırmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!