Neredeyse hepimiz Facebook, Twitter ya da Google+ kullanıyoruz. Günde binlerce farklı şey paylaşılıyor ve biz bir çoğunu gözden kaçırıyoruz. Tam bu noktada Wajam devreye giriyor. İhtiyacımız olanı tüm sosyal medya sitelerinden toparlayıp önümüze koyuyor.  Facebook, Twitter, Google+, Delicious ya da ekleyeceğiniz herhangi bir sitede aradığınız konuyla ilgili yapılmış tüm paylaşımları önünüze seriyor.

Google, Bing, Yahoo, Amazon, Youtube, Twitter hatta Wikipedia üzerinde yaptığınız arama sonuçlarında ilk önce arkadaşlarınızın, çevrelerinizin paylaşımlarını görebiliyorsunuz. Hatta eğer arkadaşlarınız aradığınız konu ile ilgili bir şey paylaşmamışsa arkadaşlarınızın arkadaşlarından paylaşanları size öneriyor. Youtube da ise sağ bölümde arkadaşlarınızın paylaştığı videoları görebiliyorsunuz.

Google ve diğer arama motorları size sadece en özgün ve en çok hit alan siteleri sunar ancak Wajam ile arkadaşlarınızın aramanızla ilgili paylaştığı şeyleri ön sıralarda görürsünüz.

Wajam kullanmanız için tek yapmanız gereken, Wajam‘a girip Facebook ya da Twitter hesabınızla kayıt olup Sources bölümünden hesaplarınızı uygulamaya bağlamak. Ayrıca Wajam 25 arkadaşını Wajam‘a üye yapana T-shirt te hediye ediyor 🙂

Markanızın Sosyal Medya Danışmanlığı ile daha geniş kitlelere seslenmesini ister misiniz?