Dijital Pazarlama Uzmanı Haydar Özkömürcü

Dijital Pazarlama Uzmanı Haydar Özkömürcü Kimdir?

Kariyeri boyunca 300’den fazla ulusal ve uluslararası markaya hizmet vermiş olan Dijital Pazarlama Uzmanı Haydar Özkömürcü, 2011 yılından bu yana onlarca farklı üniversite, eğitim merkezi ve kurumda verdiği eğitimlerle 3000’i aşkın dijital pazarlama uzmanı yetiştirmiştir.

Sırasıyla Kaknüs Yayınları, Promoqube Sosyal Medya Ajansı, Hospitadent Diş Hastaneleri, Bilge Adam Eğitim Merkezi, Markum Cloud Teknolojileri’nde çalıştıktan sonra kendi ajansı olan Cremicro Büyüme Ajansını kurmuştur. Cremicro Büyüme Ajansının yanı sıra Growsta Instagram Aracı, Pazarlamasyon pazarlama blogu, Marketing Meetup pazarlama etkinliği, Discover The Intelligence adlı E-Ticaret etkinlikleri, Go Digital adında dijital dönüşüm etkinlik serisi, Ezyshoot adıyla Türkiyenin ilk YouTube stüdyosu’nu kurmuş/düzenlemiştir. Azerbaycan’da Mezo Dijital adında yeni bir ajans girişimi ile yurtdışındaki ilk girişimine başlamış olan Dijital Pazarlama Uzmanı Haydar Özkömürcü, SEO Danışmanlığı, Google Ads Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamcılığı Danışmanlığı gibi alt dallarda olmak üzere, aslen Growth Hacking alanında hizmet vermektedir.

Dijital Pazarlama Eğitmeni

Dijital pazarlama uzmanı Haydar Özkömürcü, dijital pazarlama alanında; Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi ve Netkent Kıbrıs Üniversitelerinin Lisans, Yüksek Lisans ve Sürekli Eğitim Merkezi bölümlerinde eğitimler vermiştir. Bunlara ek olarak sektörel kurumlar olan Bilge Adam eğitim kurumları, Sosyal Medya Kampüsü, Dijital Pazarlama Okulu, Piksel Akademi, Analytics Akademi, İstanbul Medya Akademisi, G3 Akademi, Kişisel Marka Okulu, Yeditepe Akademi, kendi kurduğu Pazarlamasyon Akademi gibi kurumlarda eğitimler vermiştir. Onlarca farklı markanın pazarlama ekibine de kısa ve uzun süreli eğitimler vermiş olup, dijital pazarlama alanındaki eğitimlerine devam etmektedir.

Dijital Pazarlama Ajanslarına Danışmanlık

Dijital Pazarlama Uzmanı Haydar Özkömürcü, dijital pazarlama, video pazarlama, basın iletişimi, online PR çalışmaları gibi alanlarda hizmet veren ajanslara da danışmanlıklar vermektedir. Muvidu video ajansı, CreatorDen influencer marketing ajansı, Egegen internet hizmetleri ajansı, Prestige Mania Online PR ajansı, Bakü merkezli Marcom360 pazarlama danışmanlığı ajansı gibi onlarca ajansa danışmanlık ve eğitimler vermiştir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Tecrübesi

Dijital pazarlama alanında Kamu, B2B, Finans, Otomotiv, Havacılık, E-Taşıt, İlaç, Hastane, Klinik, Kozmetik, İçecek, Tütün, Alkol, Hızlı Tüketim Ürünleri, Anne ve Bebek, E-Ticaret Pazaryerleri, E-ticaret siteleri, Teknoloji Marketler, AVM, Perakende Zincirleri, Siyasi Partiler, Belediye ve İştirakleri, Eğitim Kurumları ve Üniversiteler, Otel, Restoran ve Cafe Zincirleri, Futbol ve Basketbol Takımları, Televizyon Kanalları, Yayınevleri, İçerik Siteleri ve Dergiler, İnternet Servis Sağlayıcı, Hosting ve Domain, Donanım Mühendisliği, Sanat Etkinlikleri, Sinema ve Sinema Filmleri, Ödül Törenleri, Festivaller, Fuarlar ve Konferanslar, Arama Motoru, Mesajlaşma Uygulaması, Antivirüs, Bilişim Startup ve Grownupları, Kalkınma Ajansları, İnkübasyon Merkezleri, Teknopark, Hazır Ofis, Mühendislik Hizmetleri, Spor ve Fitness, Emlak, Sanayi, Ticaret ve Sanayi Odası, Vakıf, Dernek ve Bölgesel İhracat Birlikleri ile çalıştı.

    Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın

    Teklif Al
    X Teklif Al

      Danışmanlık ya da Eğitim Teklifi Alın