Web sitesine mi ihtiyacınız var?

Web sitenizi en çok kullanılan CMS sistemleriyle hazırlayalım

Web sitenizi tek bir yazılımcının vizyonu ile sınırlamayıp, dünya çapında en çok kullanılan hazır yönetim panelleriyle tasarlayalım. Hemen formu doldurun, sizinle iletişime geçelim!

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

İstediğiniz altyapıyı kullanarak sitenizi ticarete hazır hale getiriyoruz. 15 iş günü süren tasarım süreci sonunda sitenize içerik ekleyebilecek duruma geliyorsunuz. Hazırlanan web sitesi çağın standartlarına uygun olarak tamamen responsive olmakta ve seçtiğiniz ödeme sistemleriyle tam entegrasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

İstediğiniz CMS altyapısını kullanarak web sitenizi 15 iş gününde hazır hale getiriyoruz. Hazırladığınız içerikleri web sitesine yerleştiriyor, altyapısını SEO’ya uyumlu bir biçimde tamamen responsive olarak uyarlıyor ve gereken güvenlik önlemlerini alıyoruz. Hazırlanan web sitesinde kolaylıkla güncellemeler gerçekleştirebiliyorsunuz.

E-Ticaret Sitesi

5000TL+KDV

1000+ Template Arasından Seçim

Cache Sistemi

Firewall Kurulumu

CDN Kurulumu

Temel SEO Ayarları

İlk 3 Ay Destek

Telifli Görseller

Sunucu Barındırma

Shopify - Opencart - Magento - Woocommerce

Full Responsive

Kurumsal Web Sitesi

3000TL+KDV

1000+ Template Arasından Seçim

Cache Sistemi

Firewall Kurulumu

CDN Kurulumu

Temel SEO Ayarları

İlk 3 Ay Destek

Telifli Görseller

Sunucu Barındırma

Wordpress - Joomla - Drupal

Full Responsive

Hangi Firmalarla Çalıştık?

Web site tasarımı alanında onlarca marka ile birlikte çalıştım. Büyük ihtimalle yaşamış olduğunuz problemi, daha önce başka bir marka için çözmüştüm. Birlikte çalıştığım tüm referanslarımı incelemek için tıklayınız.

Kaknüs Yayınları  İstanbul Teknik Üniversitesi  Dream TV  keikei  Markum  Dayton Tire  Santa Farma  Aksa

Bizimle İletişime Geçin

Süreç Nasıl İşliyor?

Yukarıdaki formu doldurmanızın hemen ardından sizinle iletişime geçerek istediğiniz web sitesinin detaylarını öğreniyoruz. Ardından istediğiniz web sitesine uygun olacak şekilde size hazır templateler gönderiyoruz. Bu templatelerden beğendiğiniz tasarımı 15 iş gününde sizin için özelleştiriyor ve size her şeyiyle hazır bir web sitesi teslim ediyoruz. Teslimin ardından geçecek 3 ay boyunca da teknik destek sağlıyoruz.